Door verder te klikken op onze website, accepteer je onze cookies. Wij analyseren op deze manier onze website met als doel de website nog gebruiksvriendelijker te maken.
Uiteraard zullen wij deze gegevens niet met derden delen. Meer weten?

Klantenreacties

8.9 op basis van 483 reacties

“Goed
Sterkepunten :

waren correct bij levering en ophalen

verbeterpunten :

Betaling met ideal blijft altijd lastig

Anoniem op 03-05-2015
“Aangelogd bij de site en de benodigde container besteld. Deze werd snel afgeleverd. Ook bij het ophalen geen problemen
Sterkepunten :

Snelheid en klantvriendelijkheid.

G. van der Vet op 03-05-2015
“Prima en heel fijn dat je Sms ontvangt van het proces” Gardips Almere op 01-05-2015
“Prima geregeld. Goede service.” T. Kramer op 01-05-2015
“6m3 container besteld en keurig geleverd op gevraagde dag en tijdstip 15m5 container besteld voor in de ochtend en werd pas 15.30 geleverd.verbeterpunten :

Als een container wordt toegezegd in de ochtend deze ook in de ochtend leveren. Volgens de chauffeur gingen de bedrijven voor op de particulieren Dit kan niet als je een week van te voren besteld.

Anoniem op 01-05-2015
“Goed contact zowel via mail als telefonisch. Wel even opletten bij aflevering.
Sterkepunten :

Telefonisch en via mail contact gehad wat prima en vlot verliep. Er werd kort voor komst op verzoek even gebeld -fijn

verbeterpunten :

Bij de aflevering zette de chauffeur de container eerst bijna zo om dat we er met de kruiwagen niet in zouden kunnen. Even opletten en logisch nadenken voor de klant dan komt alles goed. De chauffeur loste het trouwens netjes op.

Marina op 01-05-2015
“goede en snelle levering.netjes op tijd ook weer opgehaaldverbeterpunten :

wij zouden een half uur van tevoren gebeld worden helaas is dit niet gedaan. verder was alles naar wens.

Anoniem op 30-04-2015
“Heel goed via de telefoon prima info en de ervaring met de container was ook prima stipt op tijd gebracht en weer opgehaald.” dierenartsenpraktijk Dokter Annemarie op 30-04-2015
“netjes en correct
Sterkepunten :

keurig verzorgd

verbeterpunten :

nee keurig alles gegaan

Marco de boer op 30-04-2015
“Top ” Wienand Wienen op 29-04-2015

Vaste tarieven Vanaf 5,- euro per maand
Vaste tarieven All-in tarieven
Maandelijks opzegbaar Maandelijks opzegbaar
Maandelijks opzegbaar Binnen 5 werkdagen leverbaar
Snelle levering Gratis plaatsen in heel Nederland
Maandelijks opzegbaar Flexibele lediging van de container
 

Klanten over regio-rolcontainer.nl

8.8
Op basis van 7280 reacties

Bekijk alle reviews

“ ” Anoniem op 05-11-2024
“Heel fijn goede communicatie en snel” Anoniem op 25-10-2024
“goed geregeld” Jacob Boon op 25-10-2024
“Zeer goede service” Anoniem op 21-10-2024